shookaramsar0111 2022-08-27 0 دیدگاه

سلمانشهر (متل قو)

برج های عظیم زاده

نماد مشهور متل قو، دو برج مرتفع و بسیار شیک است که آن را مدیون احد عظیم زاده هستیم. ابتدا کمی با احد عظیم زاده آشنا شویم:  او متولد شهر تبریز و روستای اسفنجان است که در سال 1336 به دنیا آمده است. احد عظیم زاده در دوران کودکی خود پدرش را از دست داد و محبور شد برای امرار معاش، به قالی بافی بپردازد که باعث شد نتواند تحصیل کرده و استعدادهایش را بشناسد. در 14 سالگی بعد از اینکه 7 سال به قالی بافی پرداخته بود و تصمیم گرفت تا تمام سرمایه اش را به مغازه فرش فروشی تبدیل کند. امروزه احد عظیم زاده بزرگترین تاجر فرش ایران و از مشهورترین تاجران فرش در جهان است که سالانه هزاران یتیم را به سرپرستی می پذیرد تا هیچ کودکی، درد نداشتن پدر را تجربه نکند.

یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های احد عظیم زاده در ایران، پروژه برج هایی متل قو است. دو برج مرتفع که نزدیک به 300 واحد تجاری و چندین پنت هاوس دارد. در برج های عظیم زاده ، سالن های ورزشی مانند زمین چمن مصنوعی فوتبال، هتل لوکس، پنت هاوس، مجتمع تجاری و همچین ساحل اختصاصی با ارائه بهترین و لوکس ترین تفریحات آبی وجود دارد که به لطف این موارد، همواره شاهد ترافیک های سنگین در اطراف برج ها هستیم.

غار آبی دانیال

غار آبی دانیال که یکی از غار های رودخانه ای کشور محسوب می شود، در شهرستان سلمانشهر می باشد. این غار در نزدیکی روستایی به همین نام قرار دارد. همچنین اگر می خواهید به این غار زیبا بروید باید جاده جنگلی بسیار زیبایی را پشت سر بگذارید که خود این جاده نیز می تواند برای شما ماجراجویی طبیعی بسیار هیجان انگیزی باشد. جالب است بانید که دمای داخلی غار در تمام فصول عموما ثابت است. غار آبی دانیال سالانه میزبان بسیاری از گردشگران و تور های طبیعت گردی می باشد.

 

نظر بدهید